umc_telefon kyivstar_telefon

Моя революційна методика навчання - відсутність "революційних" методик

Ніяких "унікальних", "нових" та надшвидких методів, а лише використання досвіду відомих гітаристів та авторитетних вчителів із застосуванням сучасних можливостей комунікації та програмного забезпечення.

Андрій Оштук

Із кожним з учнів занняття проводяться по індивідуальній програмі, залежно від його рівня підготовки та музичних смаків. Для ефективного навчання та засвоєння матеріал подається на прикладах музичних композицій.

Кожна тема розглядається змістовно та надаються рекомендації щодо подальшого її самостійного опрацювання та поглиблення отриманих знань. При цьому для ефективного засвоєння і повторення вдома розглянутого на уроці матеріалу я забезпечую вас електронними матеріалами уроків, вправами та музичними композиціями.

Метою навчального процесу є навчити учня самостійно аналізувати та практично застосовувати розглянутий матеріал. Завдяки цим знанням ви навчитеся знімати, розбирати, складати музику та імпровізувати.

Цікава теорія без ботанства

Теорія гармонії є невід'ємною частиною кожного заняття. Однак, вона подається в контексті розучуваних композицій і таким чином засвоюється у природний спосіб. Додаткові вправи можуть бути лише доповненням до основного матеріалу і покликані розвинути слабкі місця учня для досягнення конкретного результату - ефективного вивчення музичної композиції.

Вiдеоуроки

Окремі свої уроки я готую в загальнодоступному відеоформаті. На моїх відеоканалах ви можете знайти відеорозбори пісень з детальними табами, гітарні відеоуроки, мої сольні відеозаписи, а також відеоролики гуртів з моєю участю. Переважна більшість навчальних відеороликів розміщена у розділі Відеоуроки. Ласкаво прошу до перегляду!

Переглядайте, коментуйте, підписуйтесь та діліться!

Детальнiше

Детальний зміст та стратегія занять визначаються залежно від вашого рівня підготовки та обраних вами цілей та можуть включати весь діапазон тем, необхідних сучасному гітаристові в таких основних розділах:

Заняття проводяться на студії REPETOBAZA, де наявні усі необхідні умови та можливості (апаратура, різноманітне гітарне обладнання та аксесуари, комп'ютерні програми) для практичного відпрацювання уроків та тем.

Також можливі інші варіанти локації занять - за місцем проживання учня або інші узгоджені варіанти.

Для віддалених учнів заняття проводяться по Skype.

Вартiсть урокiв

Вартість уроків залежить від обраного вами варіанту:

Якщо ви ще не встигли придбати собі гітару чи підсилювач, то я залюбки допоможу вам зорієнтуватися у виборі.

Нерідко, коли бюджет витрат обмежений, оптимальним вибором для новачка є придбання добротної вживаної гітари як альтернативу новій гітарі посередньої якості. Проте, щоб уникнути ризиків та неприємних сюрпризів, вибір та перевірку вживаної гітари варто доручити людині, яка зможе її професійно оцінити.

Маючи багатий досвід вибору гітар для більшості своїх учнів відзначу, що придбання гітари "з рук" дійсно виправдовує себе як з точи зору економії так і якості. Часто можна знайти гітару, що використовувалася лише в домашніх умовах та збереглася у відмінному стані, зекономивши при цьому близько половини вартості нового інструменту.